درباره شرکت آب معدنی نوا

مدیریت مجموعه

آقای علی اکبر فدایی
مدیریت شرکت آب معدنی نوا
مدیریت شرکت همواره به همراه پرسنل مجرب مجموعه هدف اصلی خود را رضایت مندی مشتری قرار داده است.

عملیات ساخت کارخانه در سال ۱۳۸۲ شروع و به همت سرمایه گذار بومی و البته کمک و همیاری اهالی روستا در سال ۱۳۸۵ به بهره برداری رسیده است.کارخانه در فاصله ۸۰ کیلومتری تهران و در ارتفاع ۲۲۰۰ متری از سطح دریا واقع شده است.شایان ذکر است آب مورد نیاز برای تولید آب معدنی از چشمه سه سنگ واقع در ارتفاع ۳۸۰۰ متر تامین می گردد.

کارخانه آب معدنی نوا با نام تجاری نوا اقدام به تولید محصول نموده و همچنین دارای پروانه بهداشتی ساخت آب معدنی و ظروف PET از اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی استان مازندران می باشد. آب معدنی از سرچشمه تا محل کارخانه به صورت کاملا حفاظت شده و بدون پمپاژ (به دلیل اختلاف سطح) توسط لوله های کاملا استیل به خطوط تولید انتقال می یابد.

قابل توجه اینکه هیچ گونه عملیات شامل افزودن مواد نگهدارنده و غیره به آب صورت نگرفته و تنها عبور دادن آب از بخش فیلتراسیون مواد معلق احتمالی موجود درآب تصفیه می گردد. در مرحله بعدی آب وارد مخزن کربن فعال می گردد که وظیفه آن حذف رنگ بو و مواد شیمیایی مضر آب می باشد.

پس از مخزن کربن آب وارد فیلتر های میکرونی می گردد. این بخش به میکروفیلتراسیون معروف بوده و شامل ۶ فیلتر میکرونی در سه سایز دوتایی به ابعاد ۰٫۲۲ ، ۰٫۴۵ و ۱ میکرون می باشد.با وجود فیلتر ۰٫۲۲ میکرونی در آخر مسیر بخش فیلتراسیون هیچ گونه آلودگی مجال عبور از آن پیدا نخواهد کرد و آب وارد بطریها می گردد.

درباره ما